HRANÍ PRO MILANA HORSKÉHO - 2.2.2022

Už před mnoha týdny nás požádal Milan Horský, kterého znáte spíše pod jménem Milánek, abychom mu zahráli při jeho odchodu z Nymburka. Přechází "na stará kolena" do Domova pro seniory v Libici nad Cidlinou. Je to pravidelný návštěvník našich akcí, a tak jsme mu vyhověli.

S ohledem na skutečnost, že přechází hned začátkem letošního roku, tak byl termín hraní určen na 2.2.2022. Bylo to sice krátce po Silvestru a dalo se očekávat, že návštěvnost nebude velká, ale co bychom pro něho neudělali.

Jak jsme očekávali, tak v prostorách restaurace "Pod Eliškou" v Nymubrce bylo tak asi 15 lidí. Vetšinou to byli "štamgasti", ale přece jenom pár lidí přišlo si poslechnout naší muziku a rozloučit se s Milanem.

Zpívánky hrály především písničky, které si Milan přál, a které jsme od něho očekávali. Však se také známe nějaký ten rok.

Milan byl ve svém živlu. Neustále pendloval mezi svým místem u stolu a muzikou, často si chodil pro tanečnice ze Zpívánek, aby je provedl v tanci.

Byl to příjemný večer a hezké rozloučení s naším věrným posluchačem. Zpívánky mu přejí, aby se cítil v Domově dobře. Rozloučili jsme se s ním s příslibem, že se možná s ním někdy setkáme v Libici.

Pro připomenutí účastníkům a ostatním ukázka, jak to tam vypadalo.

Zpět na stránku Realizované akce.