PRVNÍ ZPÍVÁNKY V ROCE 2015 - NA TARASE 11.1.2015

Rok 2014 uplynul jak voda a máme před sebou rok 2015. Rok, kdy očekáváme další a výrazné zlepšení a nové písničky. Pokračuje také hledání vhodných prostor pro nás a naše příznivce. Už další Zpívánky budou v restauraci U Vodárny, kde se změnil nájemce a dohodli jsme se, že to tam zkusíme.

Pro tentokráte to byl opět Taras. Akce se vydařila. Zpočátku to vypadalo na fiasko, protože jeden velký stůl byl obsazen šachisty,ale byli solidní. Po dohodě se přemístili do restaurace a tak jsme měli salonek jen pro sebe. Také to bylo potřeba, protože se záhy zcela zaplnil. Pro muzikanty byl proto ještě přinesen další stůl z letní zahrádky a potom to bylo "akorát".

Nástrojová sekce byla kompletní až na housličky, kde musel suplovat (a výborně - jak jinak) Roman Stehlík. K hráčům na kytaru přibyl další - Vlasta Černý. Trochu tam "bojoval", protože mu scházel zpěvník, ale snad se to srovná. Po nezbytném ladění se začalo "pěkně zostra". Vždy s malými přestávkami se odehrály tři bloky po deseti písničkách. Už je znát, že to "dostáváme do sebe". Má to začátky, mezihry, konce. Občas to sice ještě zaskřípe, ale celkový dojem nebyl špatný. Však to také většinou zpívající obecenstvo kvitovalo i potleskem.

Došlo samozřejmě i na písničky na přání. Rozloučili jsme se s plnou vervou a nasazením zazpívaným a zahraným Zrádným banjem, kde se "vyřádil" banjista Petr Kabeš, kterého také vidíte na vloženém obrázku.

Fotogalerie je aktivní.

Zpět na stránku Realizované akce.